Skip to main content

Vi har nye nettsider, - har du en tilbakemelding til oss? ☀️ 

Vestlandet

Våre ansatte på Vestlandet er klar for å hjelpe deg - ta gjerne kontakt med oss!

 

Ansatte i Bergen
ove Bergen

 

Ove Øyerhamn

Telefon: 400 83 800

E-post: bergen@seniorene.no 

Seniorene ble etablert i Bergen i 2016. I 2020 endret vi navn fra Senior Bergen til Seniorene og startet den første avdelingen utenfor Bergen. 

Bergen har en fin og stor gjeng med seniorer, men har fortsatt pass til flere. 

Ove Øyerhamn er avdelingsleder i Bergen.

Han har allsidig bakgrunn fra bygg og anlegg og har arbeidet både med salg og markedsføring, i tillegg til å være familien handy mann. 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Bergen eller om du har arbeid du trenger å få utført

 

Navn Telefon  E-post
Norulf Sjøseth 916 82 336 norulf.sj@gmail.com
Øivin Ask 915 66 769 oivin.ask@gmail.com
Gunnar Titland 952 93 717 gtitla@online.no
Thorleif Johan Wessel Jansen 412 90 506 wessel.her@hotmail.no
Edwin Egeland 911 83 816 edwege@online.no
Bård Jebsen 950 35 262 110jebsen@gmail.com
Arild Leganger 932 32 894 arileganger@hotmail.com
Eva Norill 938 09 398 evanorill@gmail.com
Per Ivar Odden 928 08 745 odden61@gmail.com
Geir Asle Vindheim 482 08 863 geiravi@yahoo.no
Petter Tomren 932 19 215 p.tomren@online.no
Åmund Soldal 906 76 644 aams@online.no
Elin Marie Jersin 938 19 912 emjersin@gmail.com
Geir Otto Aanensen 917 00 905 gottoaan@gmail.com
Johan Sandnes Walde 900 89 311 johanwalde44@gmail.com
Per Kristoffersen 958 18 515 perkris10@gmail.com
Jan Ivar Nordkvist 982 80 757 jan.ivar@nordkvist.com
Per Arne Einarsen 952 87 473 peraeinarsen@gmail.com
Gerd Akse Nordkvist 957 98 671 gerdan.bergen@gmail.com
Atle Engelsen 952 19 470 atle.engelsen@gmail.com
Randi Uthaug 404 88 982 uthaugrandi@gmail.com
Arild Hesjedal 909 35 181 hesjeda@gmail.com
Anders Rasdal 906 0 1878 arasdal54@gmail.com
Tor H. Raaheim-Olsen 922 16 610 tohraahe@hotmail.com
Rune Daniel Haakonsen 915 68 928 rdhaakonsen@gmail.com
Svein Ove Bottolfsen 908 35 493 sv-botto@online.no
Ragnhild Tvedt 906 57 673 ragnhild.tvedt@hotmail.com
Erik Romberg 926 20 243 erikromberg@me.com
Gunnar Bjørknes 917 79 755 gunnar.bjorknes@gmail.com
Bjørn Øvrebø 902 18 254 bovrebo@broadpark.no

 

Ansatte i Stavanger
frank paulsen

 

Frank Paulsen

Telefon: 979 57 643

E-post: stavanger@seniorene.no 

Høsten 2020 åpnet Seniorene avdeling Stavanger.

Avdelingen blir ledet av Frank Paulsen.

Frank har lang erfaring fra IT og Telecom og har blant 20 års erfaring fra Telenor.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Stavanger eller om du har arbeid du trenger å få utført.

 

Navn Telefon E-post
Ole Hellebust 920 54 860 ole.hellebust@gmail.com
Jan Ole Pettersen 404 77 210 jan_ole.pettersen@broadpark.no
Kjell Erling Slettevold 944 25 712 kjell.slettevold@lyse.net
Frithjof Schøyen 412 80 929 frithjof.schoyen@gmail.com
Arne Thomas Larsen 997 07 403 arne.thomas.atl@gmail.com
Anna Catharina Christie Brandt-Hansen 922 82 927 accbh49@gmail.com
Gunnar Uthaug 930 44 312 tyrenx@gmail.com
Odd Oddsen 920 30 576 o-oddsen@online.no
Frank Paulsen 970 57 643 frankpa@online.no
Bjørn Hauge 915 80 383 b-hauge5@online.no

 

Ansatte i Knarvik
john artur

 

John Arthur Strandenes

Telefon: 969 22 169

E-post: knarvik@seniorene.no 

Seniorene Knarvik ble startet i 2022. 

Avdelingen blir ledet av John Arthur Strandenes

John Arthur har allsidig bakgrunn fra diverse jobber innen  industri, transport og Bergen Engine, i tillegg til mye praktisk erfaring innen rehabilitering. 

Ta gjerne kontakt om du ønsker å være med på laget - vi er alltid interessert i å komme i kontakt med flinke folk som kunne tenke seg å utføre småjobber. 

 

Navn Telefon E-post
Harry Arnold Køhne 916 10 409 harrykohne@gmail.com
Tore Stenestų 468 02 388 tore.stenesto@icloud.com
Jan Nygard 996 13 951 nygard.jan@gmail.com
Svein Henry Gjerstad 952 73 111 s.gjerstad@hotmail.com
John Arthur Strandenes 452 72 324 knarvik@seniorene.no

 

Ansatte i Øygarden
nils birger 5

Nils Birger Kobbertvedt

Telefon: 916 88 525

E-post: oygarden@seniorene.no  

Seniorene åpnet avdeling i Øygarden i 2023

Avdelingen blir ledet av Nils Birger Kobbeltvedt.

Nils Birger har lang arbeids- og ledererfaring fra Equinor. 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Øygarden eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefon E-post
Nils Birger Kobbertvedt 916 88 525 oygarden@seniorene.no
Nils Birger Kobbeltvedt 916 88 525 kobbeltvedt18@gmail.com
Oddvar Forland 470 32 698 forlandoddvar@gmail.com
Kåre Torsvik 917 79 711 kare.torsvik@hushaug.no

 

Ansatte på Voss

Vi har hatt en avdeling litt til og fra på Voss. 

Nå er vi på jakt etter ny avdelingsleder. Har du lyst å ta en forpliktende prat om å starte opp igjen Seniorene Voss, så sende en mail til gudrun@seniorene.no

 

Navn Telefon E-post