Skip to main content

Vi har nye nettsider, - har du en tilbakemelding til oss? ☀️ 

Østlandet

Våre ansatte på Østlandet er klar for å hjelpe deg - ta gjerne kontakt med oss!

 

Ansatte i Oslo
mona (6)

Mona Wettergreen

Telefon: 951 17 120

E-post: oslo@seniorene.no 

Sensommeren 2020 etablerte Seniorene seg i Oslo

Avdelingen blir ledet av Mona Wettergreen

Mona har bakgrunn som leder i det private næringsliv innen logistikk og shipping. Etter mange spennende og svært hektiske år, trappet hun ned og jobbet som head hunter. I 2005 hoppet hun av «karusellen» og tok utdannelse som life coach og ble sertifisert på Ringom Instituttet. Hun har jobbet en del som frivillig hos Kirkens Bymisjon, Velferdsalliansen, og DUS.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Oslo eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefonnr E-post 
Boie Strande 959 24 017 boiestrande@gmail.com
Paul Aasan 913 56 000 psaasan@gmail.com
Bjørn Laupsa-Borge 465 25 589 blaup49@gmail.com
Svein Erling Feldt 454 24 022 sveinfeldt@yahoo.no
Per Furulund 930 20 607 per.furulund@gmail.com
Ketil Grøttum 908 22 791 ketil.grottum@gmail.com
Sidsel N. Hofstad 954 78 009 sidsehof@online.no
Ragnar Austad 922 28 666 ragnar.austad@gmail.com
Lars Bjørnstad 915 48 340 lars.bjornstad@hotmail.com
Olav Groven 959 39 911 ogroven@gmail.com
Bjørn Mørk Wettergreen 993 08 971 wette@hotmail.no
Joy Basera Campilan 465 23 178 joycampilan09@gmail.com
Sissel Agnete Tandberg 988 16 267 tandbergsissel3@gmail.com
Dag Hermann Kofoed 911 10 163 dag.kofoed@gmail.com
Per Kr. Wendt 994 39 185 perkristianw@gmail.com
Olav Magne Thyri 996 37 027 omthyri@me.com
Espen Warp 959 87 338 espenwarp@yahoo.com
Britt Fossum 900 49 300 brit-fos@online.no
Jan From 975 43 562 janfrom@gunika.no
Kjetil Gamre 959 79 096 kgamre@hotmail.com
Peter Lindgren 452 83 366 hanspeterlindgren@yahoo.no
Børre Foss 982 05 784 borre.foss@outlook.com 
Anders Marthinsen 982 05 738 amarthinsen60@gmail.com
Trond Gausdal 940 09 115 trondgausdal78@gmail.com

 

Ansatte i Drammen 
Roger Olavsen

Roger Olavsen

Telefon: 915 24 345

E-post: drammen@seniorene.no

Seniorene i Drammen startet opp på vår/sommer 2023.

Avdelingen blir ledet av Roger Olavsen 

Roger har bakgrunn som bærekraftsjef i Kongsberg Maritime.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Drammen eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefon nr E-post 
Roger Olavsen 91 52 43 45 drammen@seniorene.no
Ove Helgheim 91 82 07 50 ovehel@broadpark.no
Hermund Enger 93 01 19 00 her.eng@online.no
Roger Armand Olavsen 91 52 43 45 roger@olavsen.priv.no
Helge Nygård 93 40 71 78 helgnny@gmail.com
Bjørn Guillot 92 44 88 19 bj.guillot@protonmail.com
Terje Brandt Olsen 90 14 58 81 terje.brandt.olsen@gmail.com
Steinar Lillesund 92 64 99 99 lillesundsteinar117@gmail.com
Ansatte i Asker
truls e

Truls Ekjord

Telefon: 952 49 662

E-post: asker@seniorene.no

Seniorene i Asker startet opp på sommer 2024.

Avdelingen blir ledet av Truls Ekjord

Truls har tidligere drevet sitt eget firma innen bygg og vedlikehold

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Asker eller om du har arbeid du trenger å få utført

Ansatte på Lillehammer 
reidar kvamme 3

Reidar Kvamme

Telefon: 970 13 311

E-post: lillehammer@seniorene.no 

Seniorene Lillehammer startet opp våren 2023.

Avdelingen blir ledet av Reidar Kvamme

Reidar har erfaring fra ulike bransjer som bygg og anlegg, transport, logistikk og mekanisk montasje / produksjon i inn og utland. Han har mange år i bilbransjen og har bred ledererfaring. Han arbeidet frem til 1.mai 2023 som daglig leder i Høistad Bildeler as Bilxtra Lillehammer parallelt med at han bygget opp Seniorene Lillehammer.
Regionen omfatter : Østre og Vestre Gausdal, Forset og Svingvold, Øyer/Hafjell til Tretten og i sør til Brøttum, Moelv, Biri og Mesnali og Sjusjøen med mer.

Vi har blitt flere seniorer på kort tid, mange flinke folk med gode kompetanse og praksis på de fleste områder, se gjerne mer om disse på vår avdelings side.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene Lillehammer eller om du har arbeid du trenger å få utført. 

Navn

Telefon 

E-post 

Reidar Kvamme 97 01 33 11 lillehammer@seniorene.no
Reidar K. Kvamme 97 01 33 11 rk.kvamme@gmail.com
Arnfinn Breiland 41 68 21 04 arnfbr@online.no
Edmund Frendstad 91 91 72 61 edfre@online.no
Bernt-Ole Lauritzen 90 02 89 82 bernie.lauritsen@gmail.com
Jan Erik Mæhlum 91 82 50 95 jan.maehlum@gmail.com
Signy Kleva Clemetsen 91 89 36 91 signykleva@gmail.com
Svein Aksel Sellæg 92 63 26 78 svaks-se@online.no
Roger Holmbakken 95 02 24 95 roger@holmbakken.no
Torill Ruud 41 07 59 18 torillruu@gmail.com
Hans Petter Bjørge 47 45 43 62 hpbjorge@hotmail.no
Svein Arne Klufthagen 94 81 48 25 svein.kl@online.no
Leif Roger Stensgård 90 14 50 42 moavegen8a@gmail.com
Sven Arvid Gustavsen 91 36 74 39 svgustav@online.no
Merete Haabeth Serrano 92 09 55 98 post@serranodesign.no
Kirsten Vågsether 97 66 24 26 kirsten1956@gmail.com
Ansatte på Hamar
Hilding 2

Hilding Hagen

Telefon: 971 15 435

E-post: hamar@seniorene.no 

Seniorene Lillehammer startet opp våren 2024.

Avdelingen blir ledet av Hilding Hagen

Hilding har bakgrunn som tømrer og har drevet eget selskap. Han har også erfaring som journalist. 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene Hamar eller om du har arbeid du trenger å få utført. 

Navn Telefon E-post 
Hilding Hagen 971 15 435 i-bygg@online.no 
Agnes Verhelst 949 82 900 agnetaverhelst@hotmail.com
Dirk Meyvis 918 31 999 agnetaverhelst@hotmail.com

 

Ansatte på Øvre-Romerike
morten bråthen

Morten Bråthen

Telefon: 909 50 989

E-post: ovre-romerike@seniorene.no

Vår avdeling på Romerike ble åpnet 1.juli 2020. Morten tok over som avdelingsleder fra mai 2021. I 2022 ble avdeling Romerike delt i Øvre Romerike og Nedre Romerike.
 
Avdelingen Øvre-Romerike blir ledet av Morthen Bråthen 

Øvre Romerike dekker følgende kommuner: Eidsvoll, Hurdal, Nes, Gjerdrum, Nannestad, Kongsvinger og Ullensaker. I tillegg har vi ansatte og kunder både fra Sør- og Nord-Odal.
 
Morten har arbeidet i IT-bransjen siden 1981 og kan derfor mye om IT, PC og programvare. 
 
 
Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Øvre romerike eller om du har arbeid du trenger å få utført
 
Navn Telefon E-post 
Morten Bråthen 90 95 09 89 ovre-romerike@seniorene.no
Gunnar Jacobsen 99 50 64 52 gunnarja@outlook.com
Jan Sigmund Eriksen 95 96 33 48 jsigmund@online.no
Bengt Vassbotten 91 56 66 62 be-vas@online.no
Kristian Nissen Mortensen 91 86 92 72 kristianmortensen@outlook.com
Else Marie Vestergaard 47 01 36 71 emvester@online.no
Bjørn Sørum 95 12 00 25 bjrn.srum7@gmail.com
Torbjørn Helgaker 90 19 21 27 torbh_65@hotmail.com
Sigmund Borgersen 40 03 61 99 sigmbo@online.no
Arild Frank 90 67 79 61 arild@byggmaler.no
Gunnbjørn Berndsen 97 62 87 84 gvb11@hotmail.com
Trond Haugerud 94 79 98 39 trondhaugerud1104@gmail.com
Magne Engebretsen 95 13 49 13 magenge2@online.no
Roar Stabell Rødfoss 91 82 51 60 roar.rodfoss@icloud.com
Bjørn Øystein Østbakken 48 28 97 51 ostbakken1948@gmail.com
Bjørn Grønlien 90 03 33 90 bjorn@fjellmac.no
Rolf Fardal 90 13 77 85 rolffardal@gmail.com
Annfinn Elvenes 489941 25 Annfinnelvenes@hotmail.com
Ole Arvid Groth 94 81 24 99 arvid.groth@gmail.com
Svein Gunnar Berntzen 47 45 13 45 s-gunber@online.no
Nico Vertriest 94 14 16 78 nico.vertriest@gmail.com
Lars Harald Oliversen 97 09 07 44 larsholiv@gmail.com
Jorunn Engebretsen 95 13 49 13 jorunnenge56@gmail.com
Arne Westby 91 91 93 17 arne-wes@online.no
Lars Mauseth 97 52 00 57 lrmauseth@gmail.com
Ansatte på Nedre-Romerike
marit og steinar-1

Marit og Steinar Forsland

Telefon: 900 90 922

E-post: nedre-romerike@seniorene.no

Vår avdeling på Romerike ble åpnet 1.juli 2020.  I 2022 ble avdeling Romerike delt i Øvre Romerike og Nedre Romerike. Steinar har vært med oss siden 2020. 
 
Avdelingen Nedre-Romerike blir ledet av Marit og Steinar Forsland. 
 
Steinar har drevet sitt eget firma innen elektrobransjen og har mye og god erfaring innenfor de fleste oppdrag som er aktuelle for Seniorene. Marit har hatt eget firma innen helse. 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Nedre Romerike eller om du har arbeid du trenger å få utført
 
Navn Telefon E-post
Kjell Tony Hartmann 916 34 074 tonyhartm@gmail.com
Karstein Oddvar Johansen 408 74 743 karsteinvega@yahoo.no
Jan Helge Trøen 479 15 459 janhelgejan@me.com
Ole Robert Løvlien 959 49 256 olelovlien@hotmail.com
Steinar Forsland 900 90 922 stefo53@outlook.com
Marit Synnøve Forsland 971 08 783 maritforsland54@gmail.com
Lasse Johansen Westad 480 00 690 lasse.westad@gmail.com
Kaj-Helge Willumsen 452 26 926 kajwil@online.no
Tore Jan Nyhus 909 46 250 torejan1234@gmail.com
John Henninger 463 65 589 foten2009@live.no
Solfrid Granheim 412 41 369 solfrid.g54@gmail.com
Henning Stenseth 915 71 931 henningste@outlook.com
Tore Nilsen 452 70 922 me_glk220@hotmail.com
Ove Nielsen 918 71 947 ovenie50@gmail.com
Bjørn Olav Hestnes 913 14 532 bjorn@hestnes.net
Agnar Holmedal 952 22 097 agholme@online.no
Nanna Jorunn Solstad 926 53 392 nanna.solstad@gmail.com
Tom Fjeldvik 900 84 001 tfjeldv2@online.no
Deborah Kay Maritan 920 92 391 debs481@gmail.com
Mette Sveen 907 26 811 sveen.mette@gmail.com
Rolf Haviken 958 07 642 rhaviken@getmail.no
Valdimar Örn Karlsson 982 10 879 valdikarls53@gmail.com
Vidar (Nedre R.) Olsen 922 66 007 vidaro1965@gmail.com
Terje Andersen 932 90 652 teran6@msn.com
Aage Karsten Kristiansen 918 31 603 aage.karsten@gmail.com
Harald Karsten Stensrud 925 53 945 stensrudharald@gmail.com
Jan Granheim 907 71 074 jan.granheim1@vikenfiber.no
Terje Karlsen 913 97 529 terjekarls@gmail.com
Terje Kristiansen 416 28 535 tkristiansen201@gmail.com

 

Ansatte i Follo
arild strand (4)

Arild Strand

Telefon: 906 91 331

E-post: follo@seniorene.no

Seniorene Follo åpnet opp høsten 2021.

Avdelingen blir ledet av Arild Strand

Arild har vært pensjonist siden 2019. Han er utdannet maskiningeniør og innen økonomi/markedsføring og ledelse. Han har mye av sin arbeidserfaring fra salg og ledelse i Bosch-konsernet.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Follo eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefon E-post
Liven Sørum 930 84 595 liven.sorum@gmail.com
Arne Ugland 915 20 320 a.ugland@online.no
Iver Berg-Olsen 979 53 356 iverbergolsen@gmail.com
Nils Arne Henriksen 930 66 314 ni.henriks@gmail.com
Kristin Saulnier Lyngstad 915 56 893 kristin.lyngstad@gmail.com
Roy Erling Skogstad 413 71 673 roeskog@gmail.com
Magne Myksvoll 922 95 112 magne.myoyvind.restrup@gmail.comksvoll@gmail.com
Stig Berntsen 916 13 321 stig.berntsen57@gmail.com
Arild Strand 906 91 331 strand.arild@outlook.com
Arild Langseth 950 32 326 arild.langseth@outlook.com
Grethe Restrup Strand 480 12 417 grethe.restrup@gmail.com
Asbjørn Svendsen 909 11 474 asbsven@gmail.com
Øyvind Restrup 900 92 234  
Bjørn Arnesen 92 40 2291 bjorn.arnesen@gmail.com

Karl-Otto Aalerud

959 39 717

karlottoaalerud75@gmail.com

 

Ansatte i Horten
arild Roksvaag

Arild Roksvaag

Telefon: 951 16 791

E-post: notodden@seniorene.no

Seniorene i Horten åpnet sommeren 2024. 

Avdelingen blir leder av Arild Roksvaag

Arild har bakgrunn som lærer i byggfag og har drevet sitt eget selskap. 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Horten og Tønsbergområdet eller om du har arbeid du trenger å få utført.

Ansatte i Notodden 
morten paulsen

Morten Paulsen

Telefon: 951 16 791

E-post: notodden@seniorene.no

Seniorene Notodden åpnet i 2024. 

Avdelingen blir leder av Morten Paulsen.

Morten har jobbet hele sitt voksne liv offshore, og har fagbrev i prosess kjemi og sveis-plate fag. I tillegg teknisk fagskole.

Han har jobbet mye med planlegging og tilrettelegging for drift og vedlikehold offshore. Han har også vært fagansvarlig prosess. Dette innebærer alt ansvar og koordinering av drift og vedlikehold som skal utføres på plattformen. Koordinere de forskjellige fagressurser  og gjennomføre vedlikeholdet på en sikker og effektiv måte.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Notodden eller om du har arbeid du trenger å få utført.

Navn Telefon E-post
Arne Baugerød 917 72 233 abaugero@gmail.com
Roger F Lind 952 15 600 rogerflind@mail.com
Runar Helgesen 960 15 300 runarhelgesen@live.no
Jon Venås 470 18 146 jonvenaas@outlock.com
Ragnar Steinmoen 413 41 573 ragnar.steinmoen@gmail.com

 

Ansatte i Grenland
Sverre øien

Sverre Øien

Telefon: 981 31 398

E-post: grenland@seniorene.no

Seniorene Grenland  åpnet i 2024. 

Avdelingen blir leder av Sverre Øien.

Sverre har lang operativ og leder erfaring fra skipsbransjen.


Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Grenland eller om du har arbeid du trenger å få utført.

Navn Telefon E-post
Stein Dalbakk 909 16 879 stdalbak@online.no
Øystein Østenå 908 57 023 oyostena@broadpark.no
Torbjørn Skibred 957 94 465 torbjorn@port-teknikk.no
Sverre Øien 981 31 398 sverre.oien@gmail.com

 

Ansatte i Aurskog Høland
erik munch christoffersen 2

Erik Munch Christoffersen

Telefon: 973 85 574

E-post: ah@seniorene.no

Seniorene har åpnet avdeling på Auskog-Høland. Avdelingen blir åpnet november 2023. 

Avdelingen ledes av Erik Munch Christoffersen.

Erik kaller seg selv «hobbypensjonist», og har lang og bred arbeidserfaring fra både offentlig og privat virksomhet i inn- og utland.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Aurskog-Høland eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefo n E-post
Silje Christoffersen 942 46 882 j68ping@gmail.com
Odd Ivar Øksnes 958 88 492 oddivar.oksnes@outlook.com
Runar Halvorsrud 952 69 860 runar.halvorsrud@icloud.com
Tom Sætaberget 906 41 988 tomsaeta@online.no
Bjørn Berge 928 86 029 bjornbe55@gmail.com
Steinar Berg 458 81 650 steinar.berg1953@gmail.com
Jens-Kristian Waaler 926 00 932 jens.kristian.waaler@lierfoss.no
Tom Davis 948 53 638 thomdavi2008@gmail.com

 

Ansatte i Moss
anne lystad 2

Anne Lystad

Telefon: 480 91 698

E-post: moss@seniorene.no

Seniorene Moss ble startet opp våren 2023.

Avdelingen blir ledet av Anne Lystad

Anne har bakgrunn fra markedsføringsbransjen. Hun har arbeidet i hele prosessen fra idé- og kampanjeutvikling til produksjonsprosesser.

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Moss eller om du har arbeid du trenger å få utført

Navn Telefon E-post
Anne Lystad 480 91 698 anne.lystad@gmail.com
David Kjær 414 47 572 david@norbug.com
Knut Lystad 918 37 600 lystad.knut@gmail.com

 

Ansatte i Fredrikstad
gudmund Jacobsen 2

Gudmund Jacobsen

Telefon: 991 66 348

E-post: fredrikstad@seniorene.no 

Seniorene  Fredrikstad startet opp i 2022.
 
Avdelingen blir ledet av Gudmund Jacobsen
 
Gudmund har jobbet 17 år på Jøtul i produksjon og 12 siste år på lager, truckkjøring m.m. Gudmund har også jobbet i byggebransjen innenfor brannvern/brannisolering, brannmurer m.m og har erfaring fra vvs 

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Fredrikstad eller om du har arbeid du trenger å få utført
 
Navn Telefon E-post
Gudmund Jacobsen 991 65 348 fredrikstad@seniorene.no
Adolf Jørgen Olsen 473 83 638 adolfolsen3@gmail.com
Gudmund Moen Jacobsen 991 65 348 gujacobsen61@yahoo.com
Arild Raudås 938 31 284 arild.raudas@yahoo.no
John Kåre Sperre 901 83 443 jsperre@gmail.com

 

Ansatte i Holmestrand
torill holmestrand (2)

Torill Schøyen

Telefon: 952 29 904

E-post: holmestrand@seniorene.no 

Seniorene Holmestrand ble startet våren 2021
 
Avdelingen blir ledet av Torill Schøyen 
 
Torill flyttet til Holmestrand i voksen alder og har engasjerer seg i ideelt arbeid blant annet gjennom Sanitetsforeningen og krisesenter

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Holmestrand eller om du har arbeid du trenger å få utført
 
Navn Telefon E-post
John Kikall 979 89 777 kikallpost@gmail.com
Kjell Karsten Rygge 482 21 277 kjellkrygge@gmail.com
Nils Weido Ørum 995 27 817 nilsor@altiboxmail.no
Tom Nilsen Kruge 909 24 022 rtkruge@gmail.com
Torill Schøyen 959 29 904 belvva2@hotmail.com
Torleif Kittilsland 905 04 309 tkitti@broadpark.no
Vigdis Oven Sørensen 951 09 377 vigdisoven@gmail.com

 

Ansatte i Larvik 
Runa Strand 2

Runa Strand

Telefon: 988 77 356

E-post: larvik@seniorene.no 

Seniorene Larvik startet opp på nyåret 2023.

Avdelingen blir ledet av Runa Strand
 
Runa har en allsidig arbeid og ledelse erfaring

Ta gjerne kontakt om du kan tenke deg å bli med i Seniorene i Larvik eller om du har arbeid du trenger å få utført
 

 

Navn Telefon E-post
Brita Merklin 46 618 032 britamerklin@gmail.com
Erna Laursen 97 027 786 laursen.erna@gmail.com
Helge Dahl 98 443 543 epost@helgedahl.no
Karsten Bjerkeli 92 423 057 ka-bj@online.no
Mette Dyring 92 031 066 mette.dyring@outlook.com
Tore Johnsen 95 197 970 tjohnse3@gmail.com
Arild Larsen 98 219 800 arild.larsen@sandefjordbredband.net
Steingrim Bosheim 91 310 317 steingrim.bosheim@gmail.com
Trond Bugge 91 582 447 bugge.trond@lf-nett.no
Runa Strand 98 877 356 larvik@seniorene.no
Kjell Åge Ludviksen 486 14 600 kjellaage1951@gmail.com
Bjørn Gulliksen 97 143 275 bjorn.gulliksen@sandefjordbredband.net
Gunnar Hvitsten 90 780 293 gunnar.hvitsten@sandefjordbredband.net
John Petter Johnsen 90 661 981 jpjohnsen3@gmail.com

 

Ansatte i Tønsberg
_9f4ba497-534b-4bbf-9fba-22dfb850f080

Telefon:  41 41 42 99

E-post: gudrun@seniorene.no

I Tønsberg er vi på jakt etter ny avdelingsleder.
 
Som avdelingsleder får du en selvstendig jobb med å bygge opp teamet og markedsføre og synliggjøre Seniorene lokalt. 
Det nærmeste du kommer å ha din egen bedrift, men uten oppstartskostender eller krav til størrelse.
 
Send en uforpliktende mail til gudrun@seniorene.no om dette er noe du kunne tenke deg å høre mer om
 
Navn Telefon E-post